Niesamowite *-*
W O W *-*
Ja bym bardzo chciała aby zrobiła komiks do twojego opowiadania ,,Tajemnicza bransoletka...''. Proooooszę!
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Boskie rysunki;)
O boże ale Paula ma talentaxD
Piękne *-*
Śliczne
Niesamowite *-*
OdpowiedzUsuńW O W *-*
OdpowiedzUsuńJa bym bardzo chciała aby zrobiła komiks do twojego opowiadania ,,Tajemnicza bransoletka...''. Proooooszę!
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńBoskie rysunki;)
OdpowiedzUsuńO boże ale Paula ma talentaxD
OdpowiedzUsuńPiękne *-*
OdpowiedzUsuńŚliczne
OdpowiedzUsuń