Przepraszam, że nie wchodziłam, ale nie mam czasu.. Zawieszam bloga na trochę... Obok bd odliczane dni do powrotu. Jak wrócę to na pewno z czymś :* Pozdro <3
To moje! >:Dsru.ogg
sobota, 16 lutego 2013
sobota, 2 lutego 2013
Mam pomysł ;oo
Hej, cześć ^^
Mam nawet 2 pomysły !;oo
1. Nie mam pomysłu na opowiadanie. ;c Może wy macie jakieś pomysły? Postaram się je zrealizować. Więc jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie na e-mail : Alekxxxys@onet.pl
Ilość opowiadań, które zostaną udostępnione, zależy od ilości waszych pomysłów! :)
2. Chciałabym zmienić trochę wystrój bloga. Na trochę taki delikatniejszy. Nie mam teraz zbytnio na to czasu, ale postaram się w tym tygodniu coś wykombinować.
To jak? Pasuje wam? :)
Jeżeli...
Hej Misiaki ;*
Jeżeli wam się nudzi to popytajcie mnie troszkę jak chcecie! ^^
Pośmiejemy się ^^
Subskrybuj:
Posty (Atom)