niedziela, 5 maja 2013

Po Weekendzie.

***
NO tak, przyznam się , że nie miałam czasu nic napisać przez ten długi weekend :c
Byłam w Karpaczu i nie miałam jak, później wstawię jakieś zdjęcia bo dopiero wróciłam.
W tym tygodniu postaram się coś napisać.
***
(Zajrzycie na nowy obrazek od Pauli ^-^ )
KLIK - -  nvldvlndsvr    - - KLIK

środa, 1 maja 2013

no tak...

Hey, Cześć, Siema! :3
Po długim czasie wracam do was.
Jestem w trakcie pisania, mam już pomysł!
Chcę zmienić trochę wygląd bloga bo ten jest taki tandetny ._.

Kontakt ze mną znajdziecie na :

sobota, 16 lutego 2013

Ojć..

Przepraszam, że nie wchodziłam, ale nie mam czasu.. Zawieszam bloga na trochę... Obok bd odliczane dni do powrotu. Jak wrócę to na pewno z czymś :* Pozdro <3

sobota, 2 lutego 2013

Mam pomysł ;oo

Hej, cześć ^^
Mam nawet  2 pomysły !;oo

1. Nie mam pomysłu na opowiadanie. ;c Może wy macie jakieś pomysły? Postaram się je zrealizować. Więc  jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie na e-mail : Alekxxxys@onet.pl 
Ilość opowiadań, które zostaną udostępnione, zależy od ilości waszych pomysłów! :)


2. Chciałabym zmienić trochę wystrój bloga. Na trochę taki delikatniejszy. Nie mam teraz zbytnio na to czasu, ale postaram się w tym tygodniu coś wykombinować.


To jak? Pasuje wam? :)

 

Jeżeli...

Hej Misiaki ;*
Jeżeli wam się nudzi to popytajcie mnie troszkę jak chcecie! ^^

Pośmiejemy się  ^^

niedziela, 27 stycznia 2013

Macie pomysł? ^^

Zbieram pomysły na piosenkę na Bloga.

Macie coś fajnego na myśli, co by tu pasowało? ^^
Podawajcie utwory w kom. :)

Aaaaaaaale Dużo *-*


Hej Misiaki!
Widzicie ile jest wejść na Bloga? ;oo 
Jeszcze 50 i będą 3000! 
No to jak? 
Postaracie się? :)

piątek, 25 stycznia 2013

Kolejne spóźnienie...

Przepraszam was po raz drugi! 
Wiem, że co sobotę miały być nowe opowiadania, ale kończą mi się ferie. I nie miałam czasu nic napisać. Za to , może jeszcze dzisiaj dam zdjęcia :) Mam nadzieje, że wybaczycie ;x 

wtorek, 22 stycznia 2013

Końcówka ferii ;c


Hej Misiaki! 
Korzystacie z ostatnich dni ferii, ten kto ma teraz? ;c

Ja staram się na maxa , ale ja chcę więcej ;c

piątek, 18 stycznia 2013

Słodko *o*

Myślicie, że z tego dałoby się zrobić opowiadanie? ;oo

Jeżeli komuś chce się czytać, zapraszam! ;3


♥-ona
>- on



♥*łapie za rękę i kładzie się na jego klatce piersiowej, delikatnie przytulając*
>*głaszcze po rece i policzku *
♥*delikatnie uśmiecha się i patrzy mu w oczy*
>*całuje w czółko *
♥*podnosi mu głowe i delikatnie całuje*
>*mocno przytula *
♥*czuje bicie jego serca i wtula się w silne ramiona*
>*bierze na rece i caluje *
♥*głaszcze po twarzy, szepcze do ucha: "kocham cię, wiesz?" i opiera głowe o jego ramie*
>*całuje w czółko *
♥*schodzi z niego, bierze za rękę i prowadzi do okna*.
>*sadza na okno *
♥*patrzy na gwiazdy, i zaczyna ocierać ręce z zimna*
>*trzyma za rece i ogrzewa *
♥*patrzy w oczy i opiera się o niego*
>*przytula i mówi"jesteś całym moim światem kocham cie kotku ' całuje *
♥*Uśmiecha się i ściska jego dłoń*
>*mocno przytula *
♥*pyta się :"Jakie plany na jutro?"
>*odpowiada " nwm byle zebyć ty mylo gdzieś obok*
♥*:" a dokładniej? Chce wiedzieć o której musze wstać."*
>*nie musisz w stawać wcześnie możemy polezec w łóżku *
♥*zalezy od twoich planów*.
>*na jutro nie mam zadnych planów jeszcze *
♥*jeszcze*
♥*-okej" Przewraca głowe w drugą stronę*
>*jeszcze bo zaplanuje je s tb kochanie*
♥*mmhm. -wyjdziemy gdzieś?*
>*a gdzie chesz wyjść ?*
♥*- może ty znasz jakieś fajne miejsce?*
>*mozemy iść na spacer potem do kina a potem ty coś wybierzesz ok?*
♥* ty wybierasz, a ja tylko się zgadzam*
♥*odwraca się, głaszcze po policzku i całuje w policzek*
>*moze potem pójdziemy coś zjeść*
♥* jak chcesz*
>* ja che dzień spędzic z tb *
♥*Jesteś sam w domu?*
>*nie :( mama jest *
♥*mmm, śpi? ^ ^ *
>*jeszcze nie u sb w pokoju jest *
♥*Mmm*
♥*-masz kakałko? *robi słodkie oczka*
>*no oczywiście ze mam chesz jeszcze czekolade ?*
♥*chcę*
♥*schodzi z okna, bierze go za ręke i ciągnie do kuchni*
>*bierze na rece i zanosi *
>*sadza na wyspe kuchenno *
♥*rumieni się i mówi : nie trzeba było i obejmuje jego szyje*
>*wiem kotku przytula *
♥*-ładnie pachniesz ^ ^ *
>*dziękuje robi kakao i wyjmuje czekolade *
♥*patrzy się na niego wielkimi oczami i się uśmiecha *
>*jako chcesz czekolade ?*
♥*zapatrzona w niego odpowiada : Takiej , której masz najmniej ^ ^*
>* wszystkę mam nowe jaki chesz smak truskawkowy toffi bialo waniliowo ?*
>*o jeszcze wiśniowa i malinowa *
♥*obojętnie*
>*kotku wybierz ja nwm jako wolisz *
♥*hmm, moge mieć smak czekolady, czekoladowy? -głupio pyta*
>*no prosze kakao *
♥*- dziękuję, całuje w policzek*
>*prosze*

Po raz kolejny!

*
*
*

Chciałabym po raz kolejny przypomnieć, że kolejne opowiadanie będzie dodane, gdy pod ostatnim opowiadaniem będzie co najmniej 5 komentarzy.

I zapraszam do głosowania w ankiecie!


Dla mnie komentarz to bardzo dużo, a dla was tylko wpisanie chociaż jednego słowa. Więc proszę, zostaw po sobie komentarz.
*
*
*

Cuś innego ;pp

Hejcześćsiemajoł! ;33

Opowiadanie już jest! Zakładka : Ostatni rok

Chodzi o to, że miało byś o czymś całkiem innym, ale wieczorem wyobrażałam sobie różne rzeczy i wpadłam na tą historie. Mam nadzieje, że wam się spodoba i nauczycie się czegoś ;p

"Jeżeli ci zależy, zrób pierwszy krok. Nie ma czasu na odwagę, wszystko dzieje się tu i teraz. Śpiesz się , bo może być za późno."
~Alekx 

wtorek, 15 stycznia 2013

Wynagrodzę! ^^

Hej, chciałabym was bardzo, bardzo przeprosić za opóźnienia z opowiadaniami ;c
Ale jakoś nie znajduję czasu.
Za to chcę to wynagrodzić rysunkami ;3
Moimi :)



niedziela, 13 stycznia 2013

Ferie *.*

No więc związku z tym, że zaczęły mi się już ferie, będę bardziej aktywna. Zaczęłam malować i muszę wziąć  się do pisania ^^


A wy, kiedy macie ferie? :)

czwartek, 10 stycznia 2013

Chciałabym ogłosić iż jutro idę omawiać z Paulą sprawę z Obrazkami do Opowiadań *.*

Zgodziła się narysować do I, II i do II, które jest w trakcie ^^

Chcecie, czy nie? *.*

wtorek, 8 stycznia 2013

Znowu ;oo

Jak tam , nie śpicie? ;oo

Odświeżam co parę sekund i liczba osób odwiedzający cały czas wzrasta ! 
Nie wiem ile jest już teraz, ale przed chwileczką było was już 200!

Myślę, że to dzięki tym rysunkom Pauli *.*

Tak , czy nie? ;oo

Piszcie w kom. :)

Zapowiedź...

Witam!

Szykuje się następne opowiadanie, a raczej jeszcze szykuje się w mojej głowie ;/
Nie dam rady, żeby znalazło się ono do soboty. Mam dużo sprawdzianów i pokazów w tym tygodniu. Przepraszam ;c

To będzie opowiadanie dla osób, lubiących wspomnienia, lubiących dramatyczne sceny. :)
Mogę tylko zdradzić, że będzie działo się to w szpitalu w ciągu kilku minut. Będą poruszane emocje i wspomnienia.
Mam nadzieje, że czekacie z niecierpliwością ^^



poniedziałek, 7 stycznia 2013

Mam ochotę...

Hejcio ! ^^
Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę na taki nudny wieczorek. 
Taki z jakimś fajnym filmem pod kocykiem z kakałkiem w ręku i z myślami i marzeniami.
Patrzeć jak delikatnie spada śnieg, jak biały puch.
Muszę poczekać do piątku, bo jak na razie u mnie brak śniegu :/




niedziela, 6 stycznia 2013

Pamiętajcie!

Dobry wieczór ♥

Chciałabym wam tylko przypomnieć, że następne opowiadanie zostanie wydane gdy pod opowiadaniem będzie co najmniej 5 komentarzy. Więc jak jeszcze nie skomentowałaś/eś , to na co czekasz? :)



Łooo ;oo

Dżizas people ! ;o 

Wczoraj pobiliście rekord! 
Bloga odwiedziło 170 osób!
Mam nadzieje że z dnia na dzień będzie was coraz więcej! 

Dziękuję! <3

sobota, 5 stycznia 2013

Mam prośbę !

Hej Misiaki ♥

Mam do was ogromną prośbę. Chodzi o to, że jak przeczytaliście któreś z opowiadań, lub cokolwiek tu zrobiliście zostawcie komentarz! Dla was to nic wielkiego, a dla mnie tak.  

Spójrzcie →
Znajduje się tam ankieta dotycząca opowiadań.
Byłeś tu? Czytałeś? To przynajmniej zagłosuj! :)







piątek, 4 stycznia 2013

Widziałaś już?

Hej Misiaki!
Widzieliście już nową zakładkę?
Nie? To spójrz na górę! 
Jest tam moje opowiadanie, które nawet gdy czytam 1000 razy, to dalej się wzruszam! ;o
Zapraszam!