Za nim przejdziecie do czytanie , puście sb tą piosenkę i dopiero czytajcie :)
To moje! >:Dsru.ogg
czwartek, 4 października 2012
środa, 3 października 2012
wtorek, 2 października 2012
Life is Brutal....
Zakochał się w niej.
Rozkochał ją w sobie.
On ułożył sobie życie na nowo.
Ona dalej cierpi.
On kocha inną.
Ona nadal jego.
On żyje pełnią życia.
Ona tylko nadzieją,
że wrócą tamte chwile...
To jak?
Chciałam się was zapytać , co wy na to żeby na blogu były również zdjęcia chłopaków? :>
Piszcie w komentarzach. :)
xoxo Aleks ^^
poniedziałek, 1 października 2012
Dzisiejszy dzień :>
Hej , Hej , Hej!
Jak zwykle rano było bardzo ciężko wstać ,
ale to też pewnie przez to że w sobotę i niedziele było u mnie ognisko :>
Chciałabym wstawić filmik , ale niestety osoby na nim się nie zgadzają :(
No , więc tak.
Wstałam ogarnęłam się i ubrałam.
Zeszłam na dół , wszyscy byli już gotowi i czekali na mnie ( Jak zwykle xd)
Pojechałam do szkoły :/
Jakoś "doczołgałam" się na 1 piętro.
Pierwsza lekcja - Matma
Nic ciekawego , nic nowego i nic trudnego. x3
Potem polski ( grrr )
Nie żebym oceniałam nauczycieli ,
ale jak zwykle była ubrana w to samo
i na początku lekcji rzuciła taki tekst:
"Weekend minął i już widać kto się nie umył "
A cała klasa taki "Poker Face" I Takie " yyy"
No ale okej xd
Dostałam 6 , jej drugie 6 jak na razie z Polaka ;D
Jakoś przeżyłam lekcje.
Lekcja 3 - Przyroda
Pani realizuje temat , ćwiczenia i pół lekcji wole ^.^
Następna religia , (długa przerwa *u* )
Czyli poszliśmy do " Kibla" , pośmiałyśmy się.xd
Co do tej długiej przerwy , to do 5a chyba ,
doszedł taki chłopak , jakiś xd
Jest rok starszy od nas ( czyli ma 13) i wrócił z poprawczaka ;D
Zawsze jak głupie machamy mu , a on nam nie odmachuje xd
Ale szósta klasa , można robić przypał xd
Dobra 4 lekcja religia
Temat , ja musialam czytać , ćwiczenia i koniec :3
Informa jako piąta lekcja -cały czas na necie ;P
I szósta to Anglik i następna 6 xd( z kartkówki xd)
gadaliśmy coś o jakiś państwach itp.
KONIEC Lekcji!
Szybkim krokiem na autobus , bo zawsze nam odjeżdża :/
Obok mnie usiadł taki kolega z klasy , który kiedyś mi się podobał .
Zaczęliśmy sie kopać , śmiać itp.;D
Wysiadłam w parę min. do domu, obiad i na kompa ;D
Potem miałam autobus do NS , ponieważ dojeżdżam na Hip-Hop
Godzinka , chwile gadania i do domku.
Nie dawno weszłam ;D
Zjadłam kolacje i pisze ;D
To chyba na tyle.
Łołoło , jak się rozpisałam xd
A jak wam minął dzisiejszy dzień? Śmiało piszcie w kom. lub na " alekxxxys@onet.pl " - wasze historie zostaną tu opublikowane :)
xoxo Aleks :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

