Myślicie, że z tego dałoby się zrobić opowiadanie? ;oo
Jeżeli komuś chce się czytać, zapraszam! ;3
♥-ona
>- on
♥*łapie za rękę i kładzie się na jego klatce piersiowej, delikatnie przytulając*
>*głaszcze po rece i policzku *
♥*delikatnie uśmiecha się i patrzy mu w oczy*
>*całuje w czółko *
♥*podnosi mu głowe i delikatnie całuje*
>*mocno przytula *
♥*czuje bicie jego serca i wtula się w silne ramiona*
>*bierze na rece i caluje *
♥*głaszcze po twarzy, szepcze do ucha: "kocham cię, wiesz?" i opiera głowe o jego ramie*
>*całuje w czółko *
♥*schodzi z niego, bierze za rękę i prowadzi do okna*.
>*sadza na okno *
♥*patrzy na gwiazdy, i zaczyna ocierać ręce z zimna*
>*trzyma za rece i ogrzewa *
♥*patrzy w oczy i opiera się o niego*
>*przytula i mówi"jesteś całym moim światem kocham cie kotku ' całuje *
♥*Uśmiecha się i ściska jego dłoń*
>*mocno przytula *
♥*pyta się :"Jakie plany na jutro?"
>*odpowiada " nwm byle zebyć ty mylo gdzieś obok*
♥*:" a dokładniej? Chce wiedzieć o której musze wstać."*
>*nie musisz w stawać wcześnie możemy polezec w łóżku *
♥*zalezy od twoich planów*.
>*na jutro nie mam zadnych planów jeszcze *
♥*jeszcze*
♥*-okej" Przewraca głowe w drugą stronę*
>*jeszcze bo zaplanuje je s tb kochanie*
♥*mmhm. -wyjdziemy gdzieś?*
>*a gdzie chesz wyjść ?*
♥*- może ty znasz jakieś fajne miejsce?*
>*mozemy iść na spacer potem do kina a potem ty coś wybierzesz ok?*
♥* ty wybierasz, a ja tylko się zgadzam*
♥*odwraca się, głaszcze po policzku i całuje w policzek*
>*moze potem pójdziemy coś zjeść*
♥* jak chcesz*
>* ja che dzień spędzic z tb *
♥*Jesteś sam w domu?*
>*nie :( mama jest *
♥*mmm, śpi? ^ ^ *
>*jeszcze nie u sb w pokoju jest *
♥*Mmm*
♥*-masz kakałko? *robi słodkie oczka*
>*no oczywiście ze mam chesz jeszcze czekolade ?*
♥*chcę*
♥*schodzi z okna, bierze go za ręke i ciągnie do kuchni*
>*bierze na rece i zanosi *
>*sadza na wyspe kuchenno *
♥*rumieni się i mówi : nie trzeba było i obejmuje jego szyje*
>*wiem kotku przytula *
♥*-ładnie pachniesz ^ ^ *
>*dziękuje robi kakao i wyjmuje czekolade *
♥*patrzy się na niego wielkimi oczami i się uśmiecha *
>*jako chcesz czekolade ?*
♥*zapatrzona w niego odpowiada : Takiej , której masz najmniej ^ ^*
>* wszystkę mam nowe jaki chesz smak truskawkowy toffi bialo waniliowo ?*
>*o jeszcze wiśniowa i malinowa *
♥*obojętnie*
>*kotku wybierz ja nwm jako wolisz *
♥*hmm, moge mieć smak czekolady, czekoladowy? -głupio pyta*
>*no prosze kakao *
♥*- dziękuję, całuje w policzek*
>*prosze*