Hej kochani :)
Nie wiem czy ktokolwiek jeszcze tu wchodzi, ale może jednak..
Chciałabym bardzo przeprosić, za nie obecność i już nie chce obiecywać, ze jednak coś napisze, bo to już nie ma sensu. Nie mam już czasu, pomysłów na pisanie. Przenoszę się na innego bloga.
Chciałabym, zeby chociaż troszkę ludzi go czytało, poświęcało chwilke na zajrzenie :)
Zapraszam! :)
klik
To moje! >:Dsru.ogg
poniedziałek, 21 kwietnia 2014
poniedziałek, 8 lipca 2013
niedziela, 5 maja 2013
Po Weekendzie.
***
NO tak, przyznam się , że nie miałam czasu nic napisać przez ten długi weekend :c
Byłam w Karpaczu i nie miałam jak, później wstawię jakieś zdjęcia bo dopiero wróciłam.
W tym tygodniu postaram się coś napisać.
***
(Zajrzycie na nowy obrazek od Pauli ^-^ )
KLIK - - nvldvlndsvr - - KLIK
środa, 1 maja 2013
no tak...
Hey, Cześć, Siema! :3
Po długim czasie wracam do was.
Jestem w trakcie pisania, mam już pomysł!
Chcę zmienić trochę wygląd bloga bo ten jest taki tandetny ._.
Kontakt ze mną znajdziecie na :
sobota, 16 lutego 2013
Ojć..
Przepraszam, że nie wchodziłam, ale nie mam czasu.. Zawieszam bloga na trochę... Obok bd odliczane dni do powrotu. Jak wrócę to na pewno z czymś :* Pozdro <3
sobota, 2 lutego 2013
Mam pomysł ;oo
Hej, cześć ^^
Mam nawet 2 pomysły !;oo
1. Nie mam pomysłu na opowiadanie. ;c Może wy macie jakieś pomysły? Postaram się je zrealizować. Więc jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie na e-mail : Alekxxxys@onet.pl
Ilość opowiadań, które zostaną udostępnione, zależy od ilości waszych pomysłów! :)
2. Chciałabym zmienić trochę wystrój bloga. Na trochę taki delikatniejszy. Nie mam teraz zbytnio na to czasu, ale postaram się w tym tygodniu coś wykombinować.
To jak? Pasuje wam? :)
Jeżeli...
Hej Misiaki ;*
Jeżeli wam się nudzi to popytajcie mnie troszkę jak chcecie! ^^
Pośmiejemy się ^^
niedziela, 27 stycznia 2013
Macie pomysł? ^^
Zbieram pomysły na piosenkę na Bloga.
Macie coś fajnego na myśli, co by tu pasowało? ^^
Podawajcie utwory w kom. :)
Aaaaaaaale Dużo *-*
Hej Misiaki!
Widzicie ile jest wejść na Bloga? ;oo
Jeszcze 50 i będą 3000!
No to jak?
Postaracie się? :)
piątek, 25 stycznia 2013
Kolejne spóźnienie...
Przepraszam was po raz drugi!
Wiem, że co sobotę miały być nowe opowiadania, ale kończą mi się ferie. I nie miałam czasu nic napisać. Za to , może jeszcze dzisiaj dam zdjęcia :) Mam nadzieje, że wybaczycie ;x
wtorek, 22 stycznia 2013
Końcówka ferii ;c
Hej Misiaki!
Korzystacie z ostatnich dni ferii, ten kto ma teraz? ;c
Ja staram się na maxa , ale ja chcę więcej ;c
piątek, 18 stycznia 2013
Słodko *o*
Myślicie, że z tego dałoby się zrobić opowiadanie? ;oo
Jeżeli komuś chce się czytać, zapraszam! ;3
♥-ona
>- on
♥*łapie za rękę i kładzie się na jego klatce piersiowej, delikatnie przytulając*
>*głaszcze po rece i policzku *
♥*delikatnie uśmiecha się i patrzy mu w oczy*
>*całuje w czółko *
♥*podnosi mu głowe i delikatnie całuje*
>*mocno przytula *
♥*czuje bicie jego serca i wtula się w silne ramiona*
>*bierze na rece i caluje *
♥*głaszcze po twarzy, szepcze do ucha: "kocham cię, wiesz?" i opiera głowe o jego ramie*
>*całuje w czółko *
♥*schodzi z niego, bierze za rękę i prowadzi do okna*.
>*sadza na okno *
♥*patrzy na gwiazdy, i zaczyna ocierać ręce z zimna*
>*trzyma za rece i ogrzewa *
♥*patrzy w oczy i opiera się o niego*
>*przytula i mówi"jesteś całym moim światem kocham cie kotku ' całuje *
♥*Uśmiecha się i ściska jego dłoń*
>*mocno przytula *
♥*pyta się :"Jakie plany na jutro?"
>*odpowiada " nwm byle zebyć ty mylo gdzieś obok*
♥*:" a dokładniej? Chce wiedzieć o której musze wstać."*
>*nie musisz w stawać wcześnie możemy polezec w łóżku *
♥*zalezy od twoich planów*.
>*na jutro nie mam zadnych planów jeszcze *
♥*jeszcze*
♥*-okej" Przewraca głowe w drugą stronę*
>*jeszcze bo zaplanuje je s tb kochanie*
♥*mmhm. -wyjdziemy gdzieś?*
>*a gdzie chesz wyjść ?*
♥*- może ty znasz jakieś fajne miejsce?*
>*mozemy iść na spacer potem do kina a potem ty coś wybierzesz ok?*
♥* ty wybierasz, a ja tylko się zgadzam*
♥*odwraca się, głaszcze po policzku i całuje w policzek*
>*moze potem pójdziemy coś zjeść*
♥* jak chcesz*
>* ja che dzień spędzic z tb *
♥*Jesteś sam w domu?*
>*nie :( mama jest *
♥*mmm, śpi? ^ ^ *
>*jeszcze nie u sb w pokoju jest *
♥*Mmm*
♥*-masz kakałko? *robi słodkie oczka*
>*no oczywiście ze mam chesz jeszcze czekolade ?*
♥*chcę*
♥*schodzi z okna, bierze go za ręke i ciągnie do kuchni*
>*bierze na rece i zanosi *
>*sadza na wyspe kuchenno *
♥*rumieni się i mówi : nie trzeba było i obejmuje jego szyje*
>*wiem kotku przytula *
♥*-ładnie pachniesz ^ ^ *
>*dziękuje robi kakao i wyjmuje czekolade *
♥*patrzy się na niego wielkimi oczami i się uśmiecha *
>*jako chcesz czekolade ?*
♥*zapatrzona w niego odpowiada : Takiej , której masz najmniej ^ ^*
>* wszystkę mam nowe jaki chesz smak truskawkowy toffi bialo waniliowo ?*
>*o jeszcze wiśniowa i malinowa *
♥*obojętnie*
>*kotku wybierz ja nwm jako wolisz *
♥*hmm, moge mieć smak czekolady, czekoladowy? -głupio pyta*
>*no prosze kakao *
♥*- dziękuję, całuje w policzek*
>*prosze*
Jeżeli komuś chce się czytać, zapraszam! ;3
♥-ona
>- on
♥*łapie za rękę i kładzie się na jego klatce piersiowej, delikatnie przytulając*
>*głaszcze po rece i policzku *
♥*delikatnie uśmiecha się i patrzy mu w oczy*
>*całuje w czółko *
♥*podnosi mu głowe i delikatnie całuje*
>*mocno przytula *
♥*czuje bicie jego serca i wtula się w silne ramiona*
>*bierze na rece i caluje *
♥*głaszcze po twarzy, szepcze do ucha: "kocham cię, wiesz?" i opiera głowe o jego ramie*
>*całuje w czółko *
♥*schodzi z niego, bierze za rękę i prowadzi do okna*.
>*sadza na okno *
♥*patrzy na gwiazdy, i zaczyna ocierać ręce z zimna*
>*trzyma za rece i ogrzewa *
♥*patrzy w oczy i opiera się o niego*
>*przytula i mówi"jesteś całym moim światem kocham cie kotku ' całuje *
♥*Uśmiecha się i ściska jego dłoń*
>*mocno przytula *
♥*pyta się :"Jakie plany na jutro?"
>*odpowiada " nwm byle zebyć ty mylo gdzieś obok*
♥*:" a dokładniej? Chce wiedzieć o której musze wstać."*
>*nie musisz w stawać wcześnie możemy polezec w łóżku *
♥*zalezy od twoich planów*.
>*na jutro nie mam zadnych planów jeszcze *
♥*jeszcze*
♥*-okej" Przewraca głowe w drugą stronę*
>*jeszcze bo zaplanuje je s tb kochanie*
♥*mmhm. -wyjdziemy gdzieś?*
>*a gdzie chesz wyjść ?*
♥*- może ty znasz jakieś fajne miejsce?*
>*mozemy iść na spacer potem do kina a potem ty coś wybierzesz ok?*
♥* ty wybierasz, a ja tylko się zgadzam*
♥*odwraca się, głaszcze po policzku i całuje w policzek*
>*moze potem pójdziemy coś zjeść*
♥* jak chcesz*
>* ja che dzień spędzic z tb *
♥*Jesteś sam w domu?*
>*nie :( mama jest *
♥*mmm, śpi? ^ ^ *
>*jeszcze nie u sb w pokoju jest *
♥*Mmm*
♥*-masz kakałko? *robi słodkie oczka*
>*no oczywiście ze mam chesz jeszcze czekolade ?*
♥*chcę*
♥*schodzi z okna, bierze go za ręke i ciągnie do kuchni*
>*bierze na rece i zanosi *
>*sadza na wyspe kuchenno *
♥*rumieni się i mówi : nie trzeba było i obejmuje jego szyje*
>*wiem kotku przytula *
♥*-ładnie pachniesz ^ ^ *
>*dziękuje robi kakao i wyjmuje czekolade *
♥*patrzy się na niego wielkimi oczami i się uśmiecha *
>*jako chcesz czekolade ?*
♥*zapatrzona w niego odpowiada : Takiej , której masz najmniej ^ ^*
>* wszystkę mam nowe jaki chesz smak truskawkowy toffi bialo waniliowo ?*
>*o jeszcze wiśniowa i malinowa *
♥*obojętnie*
>*kotku wybierz ja nwm jako wolisz *
♥*hmm, moge mieć smak czekolady, czekoladowy? -głupio pyta*
>*no prosze kakao *
♥*- dziękuję, całuje w policzek*
>*prosze*
Po raz kolejny!
*
*
*
Chciałabym po raz kolejny przypomnieć, że kolejne opowiadanie będzie dodane, gdy pod ostatnim opowiadaniem będzie co najmniej 5 komentarzy.
I zapraszam do głosowania w ankiecie!
Dla mnie komentarz to bardzo dużo, a dla was tylko wpisanie chociaż jednego słowa. Więc proszę, zostaw po sobie komentarz.
*
*
*
Cuś innego ;pp
Hejcześćsiemajoł! ;33
Opowiadanie już jest! Zakładka : Ostatni rok
Chodzi o to, że miało byś o czymś całkiem innym, ale wieczorem wyobrażałam sobie różne rzeczy i wpadłam na tą historie. Mam nadzieje, że wam się spodoba i nauczycie się czegoś ;p
Opowiadanie już jest! Zakładka : Ostatni rok
Chodzi o to, że miało byś o czymś całkiem innym, ale wieczorem wyobrażałam sobie różne rzeczy i wpadłam na tą historie. Mam nadzieje, że wam się spodoba i nauczycie się czegoś ;p
"Jeżeli ci zależy, zrób pierwszy krok. Nie ma czasu na odwagę, wszystko dzieje się tu i teraz. Śpiesz się , bo może być za późno."
~Alekx
wtorek, 15 stycznia 2013
Wynagrodzę! ^^
Hej, chciałabym was bardzo, bardzo przeprosić za opóźnienia z opowiadaniami ;c
Ale jakoś nie znajduję czasu.
Za to chcę to wynagrodzić rysunkami ;3
Moimi :)
niedziela, 13 stycznia 2013
Ferie *.*
No więc związku z tym, że zaczęły mi się już ferie, będę bardziej aktywna. Zaczęłam malować i muszę wziąć się do pisania ^^
A wy, kiedy macie ferie? :)
czwartek, 10 stycznia 2013
wtorek, 8 stycznia 2013
Znowu ;oo
Jak tam , nie śpicie? ;oo
Odświeżam co parę sekund i liczba osób odwiedzający cały czas wzrasta !
Nie wiem ile jest już teraz, ale przed chwileczką było was już 200!
Myślę, że to dzięki tym rysunkom Pauli *.*
Tak , czy nie? ;oo
Piszcie w kom. :)
Zapowiedź...
Witam!
Szykuje się następne opowiadanie, a raczej jeszcze szykuje się w mojej głowie ;/
Nie dam rady, żeby znalazło się ono do soboty. Mam dużo sprawdzianów i pokazów w tym tygodniu. Przepraszam ;c
To będzie opowiadanie dla osób, lubiących wspomnienia, lubiących dramatyczne sceny. :)
Mogę tylko zdradzić, że będzie działo się to w szpitalu w ciągu kilku minut. Będą poruszane emocje i wspomnienia.
Mam nadzieje, że czekacie z niecierpliwością ^^
poniedziałek, 7 stycznia 2013
Mam ochotę...
Hejcio ! ^^
Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę na taki nudny wieczorek.
Taki z jakimś fajnym filmem pod kocykiem z kakałkiem w ręku i z myślami i marzeniami.
Patrzeć jak delikatnie spada śnieg, jak biały puch.
Muszę poczekać do piątku, bo jak na razie u mnie brak śniegu :/
Subskrybuj:
Posty (Atom)

