środa, 28 listopada 2012

Kreatywność !




Hej Misiaki!

Spójrzcie na liczbę odwiedzających osób!
Dużo , nie? ;o

Mam nadzieje że będzie was coraz więcej! Powiedzcie swoim znajomym o tym Blogu , może i im się spodoba!

Jesteś obecny?!
Zostaw po Sobie ślad!
Obserwuj mojego bloga!
Codziennie coś nowego ;)


Coś dla zaangażowanych osób :

Chciałabym się was zapytać co byście jeszcze chcieli na tym blogu? Może więcej zdjęć? Może więcej wierszy? A może masz jeszcze jakiś pomysł!? 

Śmiało piszcie! 
Postaram się coś zmienić , może dodać :)



Czas na coś dla osób Kreatywnych! 

Masz może jakieś swoje zdjęcia , może wiersze , których nigdy nikt nie miał okazji zobaczyć ? Chcesz pokazać swoje fotografię , czy poezję?  A może jakieś rysunki? Co powiesz na twój ukryty talent? 
Nie bój się!
Wyślij swoją prace na ten adres : Alekxxxys@onet.pl

Twoja praca pojawi się na moim blogu !

( Prosiłabym o podanie imienia oraz wieku koło wysłanego elementu. )

Do roboty!


Wasza Podekscytowana Aleks! 

Uff.

Zwolnienie z 2 lekcji ^ ^

Jutro ni ma polskiego !*.*


Na górze - ja :)



niedziela, 25 listopada 2012

Czujecie....?





Przyszłość...

Dziś inaczej wyobrażam
sobie przyszłość.
Wiedzę kolorowy świat,
wesołych ludzi.
I widzę Ciebie skarbie,
widzę jak razem się śmiejemy,
jak możemy cały czas 
ze sobą być.
Jak mogę cię przytulać!
Mówią , że kilometry 
nie mają znaczeni
 Ale ja bez Ciebie
 długo nie wytrzymam.
Kocham cię skarbie <3


Aleks.G 

sobota, 24 listopada 2012

Z innej strony...


Co myślicie o tym? ^^




Trochę zimy *.*

Podoba się wam zdjęcie? ; >



Całkowita przemiana!

Hej , chciałabym wam tylko przekazać , że zmieniam całkowicie tematykę mojego blog'a. Teraz znajdziecie tu tylko zdjęcia mojego autorstwa , wiersze oraz opowiadania :)  Oczywiście wszystko jest moje. 
Mam nadzieje że spodoba wam się nowy blog ;3


Niżej piosenką którą pokochałam *.*




xoxo Aleks ;*

środa, 7 listopada 2012

Wracam , znowu ^.^

Tak , tak . Wiem znowu odpuściłam sobie bloga i znowu wracam. Nie wchodziłam bo nie miałam na duzo czasu. Zajmowałam się Stroną GSM (gosupermodel). No ale niestety zostanie ona usunięta 15.01.13 z powodu braku środków na utrzymanie naszej Polskiej strony ;c No niestety mogłysmy się tego spodziewać :(