Hej Misiaki! Spójrzcie na liczbę odwiedzających osób! Dużo , nie? ;o Mam nadzieje że będzie was coraz więcej! Powiedzcie swoim znajomym o tym Blogu , może i im się spodoba! Jesteś obecny?! Zostaw po Sobie ślad! Obserwuj mojego bloga! Codziennie coś nowego ;) Coś dla zaangażowanych osób : Chciałabym się was zapytać co byście jeszcze chcieli na tym blogu? Może więcej zdjęć? Może więcej wierszy? A może masz jeszcze jakiś pomysł!? Śmiało piszcie! Postaram się coś zmienić , może dodać :) Czas na coś dla osób Kreatywnych! Masz może jakieś swoje zdjęcia , może wiersze , których nigdy nikt nie miał okazji zobaczyć ? Chcesz pokazać swoje fotografię , czy poezję? A może jakieś rysunki? Co powiesz na twój ukryty talent? Nie bój się! Wyślij swoją prace na ten adres :Alekxxxys@onet.pl Twoja praca pojawi się na moim blogu ! ( Prosiłabym o podanie imienia oraz wieku koło wysłanego elementu. ) Do roboty! Wasza Podekscytowana Aleks!
Hej , chciałabym wam tylko przekazać , że zmieniam całkowicie tematykę mojego blog'a. Teraz znajdziecie tu tylko zdjęcia mojego autorstwa , wiersze oraz opowiadania :) Oczywiście wszystko jest moje.
Tak , tak . Wiem znowu odpuściłam sobie bloga i znowu wracam. Nie wchodziłam bo nie miałam na duzo czasu. Zajmowałam się Stroną GSM (gosupermodel). No ale niestety zostanie ona usunięta 15.01.13 z powodu braku środków na utrzymanie naszej Polskiej strony ;c No niestety mogłysmy się tego spodziewać :(