Hej, postanowiłam dodać parę piosenek , do których miałam układy na obozie tanecznym " StnTiga" 2012 :)
To moje! >:Dsru.ogg
czwartek, 27 września 2012
poniedziałek, 24 września 2012
piątek, 21 września 2012
czwartek, 20 września 2012
Normalne życie....
Chciałabym mu pokazać , że sobie radzę , że daję radę i wcale nie brakuje mi jego obecności. Chciałabym mu udowodnić, że nie cierpię a jego osoba jest mi zupełnie obojętna. Że uśmiecham się bez żadnych trudności i serce mnie nie boli. Ale jak skoro tak cholernie tęsknie, jak przecież go kocham i nadal mimo wszystko gra główną rolę w moim życiu. Gdy go widzę , łzy napływają mi do oczu a kiedy w nie patrzy ma tą pieprzoną satysfakcję , że cierpię. Nie umiem się pozbierać i zacząć normalnie żyć...
Mimo...
Mimo świadomości , że tak naprawdę nigdy tego nie przeczytasz, znów chcę Ci coś powiedzieć. Coś , czego nie byłam w stanie powiedzieć nigdy wcześniej, może przez strach , może przez niechęć. Co takiego? Tęsknie. Nie. Spokojnie. Dobrze wiem , że powtarzałam to setki razy, a teraz mam powiedzieć coś nowego. Nie tęsknie za tobą. Dziwne , nie? Jeszcze jakiś czas temu nie umiałabym nawet o tym pomyśleć, a dziś , z pełnym przekonaniem, że tak jest wiem, że mogę szczerze powiedzieć, że tęsknie, ale nie za Tobą. Tęsknie za chwilami, w których oddychanie było mniej ważne niż bliskość. Za momentami, w których wiedziałam, że mam obok siebie osobę, na którą mogę liczyć bez względu na każde zachwianie życia, które dzieliliśmy na pół. Tęsknie za tym światem, o którym nie umiałam powiedzieć , że jest mój, bo to słowo nawet nie istniało w słowniku. Ale spokojnie , nicmi nie jest. Po prostu tęsknie , tylko już nie tak jak kiedyś.. .
A ty...?
Jesteś wyleczony z nieszczęśliwej miłości , jeśli miejsca przestają kojarzyć Ci się z konkretną osobą, piosenki o miłości nie sprawiają bólu i jesteś w stanie bez żalu o tym kimś myśleć.
środa, 19 września 2012
Boskie ♥
- Jak brzmi Twój głos kiedy mówisz o czymś, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie?
- Proste. Posłuchaj tylko jak wypowiadam twoje imię...
wtorek, 18 września 2012
I....
I nie ważne jak bardzo będziesz się zapierać i mówić , że już nie pamiętasz. Zawsze jakaś cząstka Ciebie będzie wspominać , marzyć i tęsknić./ O
Chciałbym...
Chciałbym powiedzieć Jej jak bardzo ją kocham, ale prosiła mnie bym dzisiaj nie mówił o tym.
Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku , który tak bardzo lubię i kurwa mać - jest śliczna!
xoxo Aleks.
poniedziałek, 17 września 2012
A może...? :3
Siemanko.! Mam taki pomysł na sprawdzenie bloga ^.^ Więc, wszyscy co na niego wejdą niech dodadzą kom. pod tym postem i zobaczymy ile osób jest również zaangażowane w niego. :) Spośród osób które dodadzą komentarz , wybiorę 1 osobę która będzie mogła według własnego pomysłu utworzyć własny post. :) I jeżeli będzie chciała jej zdjęcie ukaże się na blogu.Ale, oczywiście jest haczyk xd Musi być co najmniej 20 komentarzy ^_^ To chyba nic trudnego , jak odwiedziło go dzisiaj ponad 70 osób ;) Więc.? Kto chętny? Komentować.! I oczywiście namawiać znajomych na wchodzenie na bloga i również komentowanie! / O ;*
I konkurs trwa przez 3 dni.! (18.09-25.09(wtorek-wtorek)
O.o
Hej , hej.! Zauważyłam że coraz więcej osób odwiedza mojego bloga.! Jestem mile zaskoczona. Dzisiaj odwiedziło do aż 26 osób.! :o Ciesze się że doceniacie moje zaangażowanie w niego. To jak podoba się wam.? Opowiadajcie w komentarzach
:)
wowowo.! Już 44 ! Dziękuje.!
Jak tam? :)
Wróciliście już ze szkoły ? Bo ja tak , ale jestem wykączona. :/ A pomysleć że 2 tyg. temu były jeszcze wakacje ;'(
A jak tam u was z lekcjami?
Komentować i opowiadać ^.^
niedziela, 16 września 2012
sobota, 15 września 2012
Coś nowego. :)
Ostatnio znalazłam tą piosenkę , o koło 2 tyg. temu. Jest śliczna i wzruszająca. Nie którzy po prostu nie lubią tego typu piosenek, ale ja akurat lubię. Zapraszam.! :)
Wróciłam! ^^
Hej , bardzo was przepraszam że tak długo nie wchodziłam. Po prostu miałam mniej czasu i pomysłów. Postanowiłam że będę dodawać również zdjęcia zrobione przeze mnie :) Osoby z GoSuperModel , które wchodzą na mojego Blog-a będą również zobaczyć moje profile, które będzie można zamówić. :] Szczegóły będą pod profilami. Będę starać się również pisać opowiadania.
Subskrybuj:
Posty (Atom)



