środa, 28 listopada 2012

Kreatywność !




Hej Misiaki!

Spójrzcie na liczbę odwiedzających osób!
Dużo , nie? ;o

Mam nadzieje że będzie was coraz więcej! Powiedzcie swoim znajomym o tym Blogu , może i im się spodoba!

Jesteś obecny?!
Zostaw po Sobie ślad!
Obserwuj mojego bloga!
Codziennie coś nowego ;)


Coś dla zaangażowanych osób :

Chciałabym się was zapytać co byście jeszcze chcieli na tym blogu? Może więcej zdjęć? Może więcej wierszy? A może masz jeszcze jakiś pomysł!? 

Śmiało piszcie! 
Postaram się coś zmienić , może dodać :)



Czas na coś dla osób Kreatywnych! 

Masz może jakieś swoje zdjęcia , może wiersze , których nigdy nikt nie miał okazji zobaczyć ? Chcesz pokazać swoje fotografię , czy poezję?  A może jakieś rysunki? Co powiesz na twój ukryty talent? 
Nie bój się!
Wyślij swoją prace na ten adres : Alekxxxys@onet.pl

Twoja praca pojawi się na moim blogu !

( Prosiłabym o podanie imienia oraz wieku koło wysłanego elementu. )

Do roboty!


Wasza Podekscytowana Aleks! 

Uff.

Zwolnienie z 2 lekcji ^ ^

Jutro ni ma polskiego !*.*


Na górze - ja :)



niedziela, 25 listopada 2012

Czujecie....?





Przyszłość...

Dziś inaczej wyobrażam
sobie przyszłość.
Wiedzę kolorowy świat,
wesołych ludzi.
I widzę Ciebie skarbie,
widzę jak razem się śmiejemy,
jak możemy cały czas 
ze sobą być.
Jak mogę cię przytulać!
Mówią , że kilometry 
nie mają znaczeni
 Ale ja bez Ciebie
 długo nie wytrzymam.
Kocham cię skarbie <3


Aleks.G 

sobota, 24 listopada 2012

Z innej strony...


Co myślicie o tym? ^^




Trochę zimy *.*

Podoba się wam zdjęcie? ; >



Całkowita przemiana!

Hej , chciałabym wam tylko przekazać , że zmieniam całkowicie tematykę mojego blog'a. Teraz znajdziecie tu tylko zdjęcia mojego autorstwa , wiersze oraz opowiadania :)  Oczywiście wszystko jest moje. 
Mam nadzieje że spodoba wam się nowy blog ;3


Niżej piosenką którą pokochałam *.*




xoxo Aleks ;*

środa, 7 listopada 2012

Wracam , znowu ^.^

Tak , tak . Wiem znowu odpuściłam sobie bloga i znowu wracam. Nie wchodziłam bo nie miałam na duzo czasu. Zajmowałam się Stroną GSM (gosupermodel). No ale niestety zostanie ona usunięta 15.01.13 z powodu braku środków na utrzymanie naszej Polskiej strony ;c No niestety mogłysmy się tego spodziewać :(  





czwartek, 4 października 2012

^^

Za nim przejdziecie do czytanie , puście sb tą piosenkę i dopiero czytajcie :)


środa, 3 października 2012

wtorek, 2 października 2012

Life is Brutal....


Zakochał się w niej.
Rozkochał ją w sobie.
On ułożył sobie życie na nowo.
Ona dalej cierpi.
On kocha inną.
Ona nadal jego.
On żyje pełnią życia.
Ona tylko nadzieją,
że wrócą tamte chwile...


To jak?

Chciałam się was zapytać , co wy na to żeby na blogu były również zdjęcia chłopaków? :> 


Piszcie w komentarzach. :)
xoxo Aleks ^^

Forrest Gump

"I Żyj tak , żebyś po latach mógł powiedzieć - przynajmniej się nie nudziłem. "


xoxo Aleks :)


Jak tam?




Hej , nie dawno wróciłam szkoły i jestem padnięta.A wy jak tam?




xoxo Aleks :>

poniedziałek, 1 października 2012

Good Night :)

Na dobrą noc :)






P.S .Jutro postaram się być bardziej kreatywna :) Bay!

xoxo Aleks ;*

Eh..

Nie ważne ile posiadasz , ważne ile dajesz ludziom...



xoxo aleks :)

;*


Piosenka do Układu L. :)
DanceHall <3

Oczywiście piosenka jest zmiksowana :)


xoxo Aleks :)

Dzisiejszy dzień :>

Hej , Hej , Hej! 
Jak zwykle rano było bardzo ciężko wstać ,
ale to też pewnie przez to że w sobotę i niedziele było u mnie ognisko :>
Chciałabym wstawić filmik , ale niestety osoby na nim się nie zgadzają :(
No , więc tak.
Wstałam ogarnęłam się i ubrałam.
Zeszłam na dół , wszyscy byli już gotowi i czekali na mnie ( Jak zwykle xd)
Pojechałam do szkoły :/
Jakoś "doczołgałam" się na 1 piętro.
Pierwsza lekcja - Matma
Nic ciekawego , nic nowego i nic trudnego. x3
Potem polski ( grrr )
Nie żebym oceniałam nauczycieli ,
ale jak zwykle była ubrana w to samo
i na początku lekcji rzuciła taki tekst:
"Weekend minął i już widać kto się nie umył "
A cała klasa taki "Poker Face" I Takie " yyy"
No ale okej xd
Dostałam 6 , jej drugie 6 jak na razie z Polaka ;D
Jakoś przeżyłam lekcje.
Lekcja 3 - Przyroda 
Pani realizuje temat , ćwiczenia i pół lekcji wole ^.^
Następna religia , (długa przerwa *u* )
Czyli poszliśmy do " Kibla"  , pośmiałyśmy się.xd
Co do tej długiej przerwy , to do 5a chyba ,
doszedł taki chłopak , jakiś xd
Jest rok starszy od nas ( czyli ma 13) i wrócił z poprawczaka ;D
Zawsze jak głupie machamy mu , a on nam nie odmachuje xd
Ale szósta klasa , można robić przypał  xd
Dobra 4 lekcja religia
Temat , ja musialam czytać , ćwiczenia i koniec :3
Informa jako piąta lekcja -cały czas na necie ;P
I szósta to Anglik i następna 6 xd( z kartkówki xd)
gadaliśmy coś o jakiś państwach itp.
KONIEC Lekcji!
Szybkim krokiem na autobus , bo zawsze nam odjeżdża :/
Obok mnie usiadł taki kolega z klasy , który kiedyś mi się podobał .
Zaczęliśmy sie kopać , śmiać itp.;D
Wysiadłam w parę min. do domu, obiad i na kompa ;D
Potem miałam autobus do NS , ponieważ dojeżdżam na Hip-Hop 
Godzinka , chwile gadania i do domku.
Nie dawno weszłam ;D 
Zjadłam kolacje i pisze ;D 
To chyba na tyle.


Łołoło , jak się rozpisałam xd



_________________________________________________________________________________

A jak wam minął dzisiejszy dzień? Śmiało piszcie w kom. lub na " alekxxxys@onet.pl " - wasze historie zostaną tu opublikowane :)

xoxo Aleks :)


czwartek, 27 września 2012

Piosenki : )

Hej, postanowiłam dodać parę piosenek , do których miałam układy na obozie tanecznym " StnTiga" 2012 :)



poniedziałek, 24 września 2012

:)

                       Nieważne
               Kim byłeś wczoraj


                                          Ważne
                                  Kim jesteś dzisiaj.

czwartek, 20 września 2012

Normalne życie....

Chciałabym mu pokazać , że sobie radzę , że daję radę i wcale nie brakuje mi jego obecności. Chciałabym mu udowodnić, że nie cierpię a jego osoba  jest mi zupełnie obojętna. Że uśmiecham się bez żadnych trudności i serce mnie nie boli. Ale jak skoro  tak cholernie tęsknie, jak przecież go kocham i nadal  mimo wszystko gra główną rolę w moim życiu. Gdy go widzę , łzy napływają mi do oczu a kiedy w nie patrzy ma tą pieprzoną satysfakcję , że cierpię. Nie umiem się pozbierać i zacząć normalnie żyć...


Mimo...

Mimo świadomości , że tak naprawdę  nigdy tego nie przeczytasz, znów chcę Ci coś powiedzieć. Coś , czego nie byłam w stanie powiedzieć nigdy wcześniej, może przez strach , może przez niechęć. Co takiego? Tęsknie. Nie. Spokojnie. Dobrze wiem , że powtarzałam to setki razy, a teraz mam powiedzieć coś nowego. Nie tęsknie za tobą. Dziwne , nie? Jeszcze jakiś czas temu nie umiałabym nawet o tym pomyśleć, a dziś , z pełnym przekonaniem, że tak jest wiem, że mogę szczerze powiedzieć, że tęsknie, ale nie za Tobą. Tęsknie za chwilami, w których oddychanie było mniej ważne niż bliskość. Za momentami, w których wiedziałam, że mam obok siebie osobę, na którą mogę liczyć bez względu na każde zachwianie  życia, które dzieliliśmy na pół. Tęsknie za tym światem, o którym nie umiałam powiedzieć , że jest mój, bo to słowo nawet nie istniało w słowniku. Ale spokojnie , nicmi nie jest. Po prostu tęsknie , tylko już nie tak jak kiedyś.. .




Przyjaciel...

Przyjaciel zna melodię Twojego serca... i zaśpiewa ci ją , kiedy ty zapomnisz... ;*



Kochanie...

Kochanie, gdziekolwiek jesteś , cokolwiek teraz robisz wiedz , że ja tęsknie tak samo...


Właśnie...

Rozpamiętując przeszłość  przestajemy widzieć jaka piękna jest teraźniejszość....


A ty...?

Jesteś wyleczony z nieszczęśliwej miłości , jeśli miejsca przestają kojarzyć Ci się z konkretną osobą, piosenki o miłości nie sprawiają bólu i jesteś w stanie bez żalu o tym kimś myśleć.



Dokładnie...

Za błędy się płaci...!


środa, 19 września 2012

Boskie ♥

- Jak brzmi Twój głos kiedy mówisz o czymś, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie?

- Proste. Posłuchaj tylko jak wypowiadam twoje imię...

wtorek, 18 września 2012

I....

I nie ważne jak bardzo będziesz się zapierać i mówić , że już nie pamiętasz. Zawsze jakaś cząstka Ciebie będzie wspominać , marzyć i tęsknić./ O


Chciałbym...

Chciałbym powiedzieć Jej jak bardzo ją kocham, ale prosiła mnie bym dzisiaj nie mówił o tym. 


Uśmiecha się  i ma ten dołek w policzku , który tak bardzo lubię i kurwa mać - jest śliczna!


xoxo Aleks.



poniedziałek, 17 września 2012

Tsaaa...

Na szczęście pracujesz całe życie , a na nieszczęście sekundę ....


xoxo Aleks ;*



Bywa...

Najważniejsze jest podejście , a dzisiaj mam złe...


xoxo Aleks ;*

A może...? :3

Siemanko.! Mam taki pomysł na sprawdzenie bloga ^.^ Więc, wszyscy co na niego wejdą niech dodadzą kom. pod tym postem i zobaczymy ile osób jest również zaangażowane w niego. :) Spośród osób które dodadzą komentarz , wybiorę 1 osobę która będzie mogła według własnego pomysłu utworzyć własny post. :) I jeżeli będzie chciała jej zdjęcie ukaże się na blogu.Ale, oczywiście jest haczyk xd  Musi być co najmniej 20 komentarzy ^_^ To chyba nic trudnego , jak odwiedziło go dzisiaj  ponad 70 osób ;) Więc.? Kto chętny? Komentować.! I oczywiście namawiać znajomych na wchodzenie na bloga i również komentowanie! / O ;*




I konkurs trwa przez 3 dni.! (18.09-25.09(wtorek-wtorek)

O.o


Hej , hej.! Zauważyłam że coraz więcej osób odwiedza mojego bloga.! Jestem mile zaskoczona. Dzisiaj odwiedziło do aż 26 osób.! :o Ciesze się że doceniacie moje zaangażowanie w niego. To jak podoba się wam.? Opowiadajcie w komentarzach 
:)



wowowo.! Już 44 ! Dziękuje.!

Jak tam? :)

Wróciliście już ze szkoły ? Bo ja tak , ale jestem wykączona. :/ A pomysleć że 2 tyg. temu były jeszcze wakacje ;'( 


A jak tam u was z lekcjami?
Komentować i opowiadać ^.^

niedziela, 16 września 2012

sobota, 15 września 2012

Holiday *.*

O to 3 zdjęcia z tego rocznych wakacji w Egipcie. :)




Coś nowego. :)

Ostatnio znalazłam tą piosenkę , o koło 2 tyg. temu. Jest śliczna i wzruszająca. Nie którzy po prostu nie lubią tego typu piosenek, ale ja akurat lubię.  Zapraszam.! :)


Wróciłam! ^^

Hej , bardzo was przepraszam że tak długo nie wchodziłam. Po prostu miałam mniej czasu i pomysłów. Postanowiłam że będę dodawać również  zdjęcia zrobione przeze mnie :) Osoby z GoSuperModel , które wchodzą na mojego Blog-a będą również zobaczyć moje profile, które będzie można zamówić. :] Szczegóły będą pod profilami. Będę starać się również pisać opowiadania.


piątek, 27 lipca 2012

sobota, 21 lipca 2012

Dla Natusii ;**

Najlepszą przyjaciółką
 można nazwać każdego ,
 a siostrą tylko ciebie ;*


Remember...

Jeśli na czymś ci zależy, 
to walcz do ostatniej chwili...
Lepiej ponieść porażkę
wiedząc że zrobiłeś co mogłeś ,
niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś.


piątek, 20 lipca 2012

Mom...

Dzień zapowiadał się cudnie. Super pogoda żeby wyrwać się gdzieś na  miasto.
-Wychodzę tato!-zawołam z uśmiechem na twarzy.
-Poczekaj chwileczkę. Muszę ci coś powiedzieć.
Przestraszyłam się tego poważnego tomu ojca.
-Jutro się przeprowadzamy...
-Ale tato.! Ja mam tu znajomych.!Kolejna przeprowadzka w tym roku.!
Łzy płyneły mi po policzkach na myśl że będę musiała zostawić przyjaciół.
-A jaki jest powód.?
-Mama...
Nie wiedziałam do końca o co chodzi, ale nie obchodziło mnie to teraz.
-Wychodzę , musze się pożegnać.
Postanowiłam że nie powiem im tego teraz tylko po imrezie. Musze się wybawić.
Było SUPER! Szkoda że to już ostania tyskoteka tutaj. Usiadłyśmy na ławce, i zaczełam mówić. Były zaskoczone i zrozpaczone jak ja. Przytuliłam je i wróciłam do domu.
Następny dzień był deszczowy i pochmurny. O 800 byliśmy już 50 km od Gdańska. 
-Brakuje mi ich...-szepnełam pod nosem.
Tato stanął na parkingu i wysiadł. 
-Co sie stało -zapytałam.
-Muszę powiedzieć ci coś ważnego.-odparł nie chętnie Ojciec.
-Tak?
To co usłyszałam było najgorszą wiadomością w życiu.!


To moje pierwsze więc proszę o wyrozumiałość :)

xoxo Aleks.

środa, 18 lipca 2012

Me ^^




Love kiss...

Kupiła Jabłkowo-miętowego tymbarka. Gdy otworzyła on podszedł i powiedział:
-daj przeczytać co jest napisane.

Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach.
Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwile nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na tymbarku: "Jeśli kochasz , pocałuj " 



wtorek, 17 lipca 2012

People...

Mówią że będzie dobrze,


Bo to nie ich problem...


About me...^^

Hej . Jestem zwykłą dziewczyną , która ma 12 lat , brązowe włosy i zielone oczy. Kocham taniec ( Hip-Hop) I muzykę. Przy tym mogę odpocząć od świata. Gdy inni stali w kolejce po wygląd , ja stałam w tej po poczucie humoru ^^ Mam trudny charakter. Jestem pomocna i miła, lecz złośliwa i zarozumiała. Zawsze stawiam na swoim. Wysłucham każdego , choć nie zawsze mnie to interesuje. Kocham zwierzęta <33 Najbardziej psy ^_^ 
NIgdy nie zawiodłam na przyjaciołach , na tych którymi są przyjaciółmi. Kocham ich ^^ 







Pozdrawiam :
-Natalkę ;***
-Martynę ;**
-I miśka :**

BFF ♥

Najlepsze przyjaciółki na zawsze...  


Tyle razem przeżyliśmy , tyle płakaliśmy. Ale nie jesteśmy jak przyjaciółki ... Tylko jak siostry kochające się i nigdy nie opuszczające. Zaczęło się między nami psuć. Lecz mam nadzieje że to przetrwa wieki. Było tyle kłutni , ale nigdy się nie poddawałyśmy... Zawszę chcieliśmy swojego dobra. ;) Zawsze dobra rada była powiedziana. Zawsze wsparcie. Nie pozwolę żeby teraz wszystko upadło... Kocham cię rozumiesz.! 




By Aleks for Natala... 

For you...♥



On wie o kogo chodzi...

Wiem że kłucimy się o wiele rzeczy , wiem że nie raz mamy chwile załamania... Ale kochamy się tak? Ja przepraszam za to co powiedziałam , ale tęsknie i chcę pogadać! A ciągle cię nie ma...:<  Przepraszam na wszytko , za wszystkie błędy , za słowa których powinno nie być i za nie stosowne sytacje. Może nie jesteśmy idealną parą. Ale się kochamy.! I chyba nic tego nie może zniszczyć. Prawda...?


KOCHAM!!!!

True Story...

Dziewczyno nie użalaj się nad sobą tylko dla tego że zostawił cię chłopak. Jemu to zwisa, czy zamartwiasz się czy też nie. Nie płacz, przy wszystkich , nie opowiadaj jak ci źle, bo tylko dajesz mu satysfakcję. Czuje się tym jebanym draniem. Uzyskał cel, rozkochanie i zerwanie. Pomagasz mu w tej misji, zamiast pokazać, że ty też się męczyłaś w tym wszystkim, że też miałaś tego dość , ale brakowało ci pretekstu i odwagi by to zakończyć. Tym zachowaniem , dostał by w dupe...



xoxo Aleks.;*

Ehhh...

Do twarzy mi z tobą ^ ^