piątek, 27 lipca 2012

sobota, 21 lipca 2012

Dla Natusii ;**

Najlepszą przyjaciółką
 można nazwać każdego ,
 a siostrą tylko ciebie ;*


Remember...

Jeśli na czymś ci zależy, 
to walcz do ostatniej chwili...
Lepiej ponieść porażkę
wiedząc że zrobiłeś co mogłeś ,
niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś.


piątek, 20 lipca 2012

Mom...

Dzień zapowiadał się cudnie. Super pogoda żeby wyrwać się gdzieś na  miasto.
-Wychodzę tato!-zawołam z uśmiechem na twarzy.
-Poczekaj chwileczkę. Muszę ci coś powiedzieć.
Przestraszyłam się tego poważnego tomu ojca.
-Jutro się przeprowadzamy...
-Ale tato.! Ja mam tu znajomych.!Kolejna przeprowadzka w tym roku.!
Łzy płyneły mi po policzkach na myśl że będę musiała zostawić przyjaciół.
-A jaki jest powód.?
-Mama...
Nie wiedziałam do końca o co chodzi, ale nie obchodziło mnie to teraz.
-Wychodzę , musze się pożegnać.
Postanowiłam że nie powiem im tego teraz tylko po imrezie. Musze się wybawić.
Było SUPER! Szkoda że to już ostania tyskoteka tutaj. Usiadłyśmy na ławce, i zaczełam mówić. Były zaskoczone i zrozpaczone jak ja. Przytuliłam je i wróciłam do domu.
Następny dzień był deszczowy i pochmurny. O 800 byliśmy już 50 km od Gdańska. 
-Brakuje mi ich...-szepnełam pod nosem.
Tato stanął na parkingu i wysiadł. 
-Co sie stało -zapytałam.
-Muszę powiedzieć ci coś ważnego.-odparł nie chętnie Ojciec.
-Tak?
To co usłyszałam było najgorszą wiadomością w życiu.!


To moje pierwsze więc proszę o wyrozumiałość :)

xoxo Aleks.

środa, 18 lipca 2012

Me ^^




Love kiss...

Kupiła Jabłkowo-miętowego tymbarka. Gdy otworzyła on podszedł i powiedział:
-daj przeczytać co jest napisane.

Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach.
Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwile nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na tymbarku: "Jeśli kochasz , pocałuj " 



wtorek, 17 lipca 2012

People...

Mówią że będzie dobrze,


Bo to nie ich problem...


About me...^^

Hej . Jestem zwykłą dziewczyną , która ma 12 lat , brązowe włosy i zielone oczy. Kocham taniec ( Hip-Hop) I muzykę. Przy tym mogę odpocząć od świata. Gdy inni stali w kolejce po wygląd , ja stałam w tej po poczucie humoru ^^ Mam trudny charakter. Jestem pomocna i miła, lecz złośliwa i zarozumiała. Zawsze stawiam na swoim. Wysłucham każdego , choć nie zawsze mnie to interesuje. Kocham zwierzęta <33 Najbardziej psy ^_^ 
NIgdy nie zawiodłam na przyjaciołach , na tych którymi są przyjaciółmi. Kocham ich ^^ 







Pozdrawiam :
-Natalkę ;***
-Martynę ;**
-I miśka :**

BFF ♥

Najlepsze przyjaciółki na zawsze...  


Tyle razem przeżyliśmy , tyle płakaliśmy. Ale nie jesteśmy jak przyjaciółki ... Tylko jak siostry kochające się i nigdy nie opuszczające. Zaczęło się między nami psuć. Lecz mam nadzieje że to przetrwa wieki. Było tyle kłutni , ale nigdy się nie poddawałyśmy... Zawszę chcieliśmy swojego dobra. ;) Zawsze dobra rada była powiedziana. Zawsze wsparcie. Nie pozwolę żeby teraz wszystko upadło... Kocham cię rozumiesz.! 




By Aleks for Natala... 

For you...♥



On wie o kogo chodzi...

Wiem że kłucimy się o wiele rzeczy , wiem że nie raz mamy chwile załamania... Ale kochamy się tak? Ja przepraszam za to co powiedziałam , ale tęsknie i chcę pogadać! A ciągle cię nie ma...:<  Przepraszam na wszytko , za wszystkie błędy , za słowa których powinno nie być i za nie stosowne sytacje. Może nie jesteśmy idealną parą. Ale się kochamy.! I chyba nic tego nie może zniszczyć. Prawda...?


KOCHAM!!!!

True Story...

Dziewczyno nie użalaj się nad sobą tylko dla tego że zostawił cię chłopak. Jemu to zwisa, czy zamartwiasz się czy też nie. Nie płacz, przy wszystkich , nie opowiadaj jak ci źle, bo tylko dajesz mu satysfakcję. Czuje się tym jebanym draniem. Uzyskał cel, rozkochanie i zerwanie. Pomagasz mu w tej misji, zamiast pokazać, że ty też się męczyłaś w tym wszystkim, że też miałaś tego dość , ale brakowało ci pretekstu i odwagi by to zakończyć. Tym zachowaniem , dostał by w dupe...



xoxo Aleks.;*

Ehhh...

Do twarzy mi z tobą ^ ^


♥♥♥



Nie ma nic "na zawsze"
Świat pożycza , a nie daje...


Good morning ♥



Na dobry początek dnia ^ ^ 



poniedziałek, 16 lipca 2012

Constant pain ...

Niby się już przyzwyczaiłam do ciągłych rozczarowań , a za każdym razem tak samo cholernie boli...


Crazy ^ ^

I wanted to have a simple life and curly hair , but fate had it otherwise. *.*

Remember that...

Zrozum chłopczyku .
To nie jest tak , 
Że dzisiaj mnie chcesz ,
A jutro mnie masz...



♥.♥

Remember that I love...♥


Świetnie sobie radzę bez ciebie - powiedziała wydychając papierosowy dym...


Kurwa jak ja cię potrzebuje - pomyślała wciągając papierosowy dym..


♥♥♥♥♥♥♥♥

Something about it ..

Więc ten blog będzie o wszystkim co kochacie *_* Wchodź codziennie to się wszystkiego dowiesz ^ ^

xoxo Aleks ;*

Witam ♥

Chcę was zaprosić na  mojego pierwszego goBlog-a.
Proszę więc o wyrozumiałość ;)


xoxo Aleks ;*