niedziela, 5 maja 2013

Po Weekendzie.

***
NO tak, przyznam się , że nie miałam czasu nic napisać przez ten długi weekend :c
Byłam w Karpaczu i nie miałam jak, później wstawię jakieś zdjęcia bo dopiero wróciłam.
W tym tygodniu postaram się coś napisać.
***
(Zajrzycie na nowy obrazek od Pauli ^-^ )
KLIK - -  nvldvlndsvr    - - KLIK

środa, 1 maja 2013

no tak...

Hey, Cześć, Siema! :3
Po długim czasie wracam do was.
Jestem w trakcie pisania, mam już pomysł!
Chcę zmienić trochę wygląd bloga bo ten jest taki tandetny ._.

Kontakt ze mną znajdziecie na :