poniedziałek, 1 października 2012

Dzisiejszy dzień :>

Hej , Hej , Hej! 
Jak zwykle rano było bardzo ciężko wstać ,
ale to też pewnie przez to że w sobotę i niedziele było u mnie ognisko :>
Chciałabym wstawić filmik , ale niestety osoby na nim się nie zgadzają :(
No , więc tak.
Wstałam ogarnęłam się i ubrałam.
Zeszłam na dół , wszyscy byli już gotowi i czekali na mnie ( Jak zwykle xd)
Pojechałam do szkoły :/
Jakoś "doczołgałam" się na 1 piętro.
Pierwsza lekcja - Matma
Nic ciekawego , nic nowego i nic trudnego. x3
Potem polski ( grrr )
Nie żebym oceniałam nauczycieli ,
ale jak zwykle była ubrana w to samo
i na początku lekcji rzuciła taki tekst:
"Weekend minął i już widać kto się nie umył "
A cała klasa taki "Poker Face" I Takie " yyy"
No ale okej xd
Dostałam 6 , jej drugie 6 jak na razie z Polaka ;D
Jakoś przeżyłam lekcje.
Lekcja 3 - Przyroda 
Pani realizuje temat , ćwiczenia i pół lekcji wole ^.^
Następna religia , (długa przerwa *u* )
Czyli poszliśmy do " Kibla"  , pośmiałyśmy się.xd
Co do tej długiej przerwy , to do 5a chyba ,
doszedł taki chłopak , jakiś xd
Jest rok starszy od nas ( czyli ma 13) i wrócił z poprawczaka ;D
Zawsze jak głupie machamy mu , a on nam nie odmachuje xd
Ale szósta klasa , można robić przypał  xd
Dobra 4 lekcja religia
Temat , ja musialam czytać , ćwiczenia i koniec :3
Informa jako piąta lekcja -cały czas na necie ;P
I szósta to Anglik i następna 6 xd( z kartkówki xd)
gadaliśmy coś o jakiś państwach itp.
KONIEC Lekcji!
Szybkim krokiem na autobus , bo zawsze nam odjeżdża :/
Obok mnie usiadł taki kolega z klasy , który kiedyś mi się podobał .
Zaczęliśmy sie kopać , śmiać itp.;D
Wysiadłam w parę min. do domu, obiad i na kompa ;D
Potem miałam autobus do NS , ponieważ dojeżdżam na Hip-Hop 
Godzinka , chwile gadania i do domku.
Nie dawno weszłam ;D 
Zjadłam kolacje i pisze ;D 
To chyba na tyle.


Łołoło , jak się rozpisałam xd



_________________________________________________________________________________

A jak wam minął dzisiejszy dzień? Śmiało piszcie w kom. lub na " alekxxxys@onet.pl " - wasze historie zostaną tu opublikowane :)

xoxo Aleks :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz