***
NO tak, przyznam się , że nie miałam czasu nic napisać przez ten długi weekend :c
Byłam w Karpaczu i nie miałam jak, później wstawię jakieś zdjęcia bo dopiero wróciłam.
W tym tygodniu postaram się coś napisać.
***
(Zajrzycie na nowy obrazek od Pauli ^-^ )
KLIK - - nvldvlndsvr - - KLIK
Proszę napisz jakieś opowiadanie. Obiecałaś że nie zostawisz tego bloga na pastwę losu ale chyba to zrobiłaś...
OdpowiedzUsuńTo jest tak, że przez długi czas nie miałam dostępu do laptopa. Był koniec roku, oceny itp. Teraz wakacje, dużo się dzieje. Przepraszam.
OdpowiedzUsuń