Przepraszam, że nie wchodziłam, ale nie mam czasu.. Zawieszam bloga na trochę... Obok bd odliczane dni do powrotu. Jak wrócę to na pewno z czymś :* Pozdro <3
Lubię twojego bloga i to bardzo ale boje się bo zawsze gdy ktoś pisze to samo co ty teraz to już na blogu nigdy więcej nie pisał i proszę mam nadzieję że ty tak nie zrobisz bo na prawdę lubię ten blog.
Lubię twojego bloga i to bardzo ale boje się bo zawsze gdy ktoś pisze to samo co ty teraz to już na blogu nigdy więcej nie pisał i proszę mam nadzieję że ty tak nie zrobisz bo na prawdę lubię ten blog.
OdpowiedzUsuńWrócę na pewno. Tylko mam teraz dużo nauki i nie za bardzo mam czas...
OdpowiedzUsuń