Hej, cześć ^^
Mam nawet 2 pomysły !;oo
1. Nie mam pomysłu na opowiadanie. ;c Może wy macie jakieś pomysły? Postaram się je zrealizować. Więc jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie na e-mail : Alekxxxys@onet.pl
Ilość opowiadań, które zostaną udostępnione, zależy od ilości waszych pomysłów! :)
2. Chciałabym zmienić trochę wystrój bloga. Na trochę taki delikatniejszy. Nie mam teraz zbytnio na to czasu, ale postaram się w tym tygodniu coś wykombinować.
To jak? Pasuje wam? :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz