sobota, 2 lutego 2013

Mam pomysł ;oo

Hej, cześć ^^
Mam nawet  2 pomysły !;oo

1. Nie mam pomysłu na opowiadanie. ;c Może wy macie jakieś pomysły? Postaram się je zrealizować. Więc  jeżeli macie jakieś pomysły to piszcie na e-mail : Alekxxxys@onet.pl 
Ilość opowiadań, które zostaną udostępnione, zależy od ilości waszych pomysłów! :)


2. Chciałabym zmienić trochę wystrój bloga. Na trochę taki delikatniejszy. Nie mam teraz zbytnio na to czasu, ale postaram się w tym tygodniu coś wykombinować.


To jak? Pasuje wam? :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz