Hej Misiaki!
Spójrzcie na liczbę odwiedzających osób!
Dużo , nie? ;o
Mam nadzieje że będzie was coraz więcej! Powiedzcie swoim znajomym o tym Blogu , może i im się spodoba!
Jesteś obecny?!
Zostaw po Sobie ślad!
Obserwuj mojego bloga!
Codziennie coś nowego ;)
Coś dla zaangażowanych osób :
Chciałabym się was zapytać co byście jeszcze chcieli na tym blogu? Może więcej zdjęć? Może więcej wierszy? A może masz jeszcze jakiś pomysł!?
Śmiało piszcie!
Postaram się coś zmienić , może dodać :)
Czas na coś dla osób Kreatywnych!
Masz może jakieś swoje zdjęcia , może wiersze , których nigdy nikt nie miał okazji zobaczyć ? Chcesz pokazać swoje fotografię , czy poezję? A może jakieś rysunki? Co powiesz na twój ukryty talent?
Nie bój się!
Wyślij swoją prace na ten adres : Alekxxxys@onet.pl
Twoja praca pojawi się na moim blogu !
( Prosiłabym o podanie imienia oraz wieku koło wysłanego elementu. )
Do roboty!
Wasza Podekscytowana Aleks!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz