Tak , tak . Wiem znowu odpuściłam sobie bloga i znowu wracam. Nie wchodziłam bo nie miałam na duzo czasu. Zajmowałam się Stroną GSM (gosupermodel). No ale niestety zostanie ona usunięta 15.01.13 z powodu braku środków na utrzymanie naszej Polskiej strony ;c No niestety mogłysmy się tego spodziewać :(

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz