Dziś inaczej wyobrażam
sobie przyszłość.
Wiedzę kolorowy świat,
wesołych ludzi.
I widzę Ciebie skarbie,
widzę jak razem się śmiejemy,
jak możemy cały czas
ze sobą być.
Jak mogę cię przytulać!
Mówią , że kilometry
nie mają znaczeni
Ale ja bez Ciebie
długo nie wytrzymam.
Kocham cię skarbie <3
Aleks.G
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz