niedziela, 25 listopada 2012

Przyszłość...

Dziś inaczej wyobrażam
sobie przyszłość.
Wiedzę kolorowy świat,
wesołych ludzi.
I widzę Ciebie skarbie,
widzę jak razem się śmiejemy,
jak możemy cały czas 
ze sobą być.
Jak mogę cię przytulać!
Mówią , że kilometry 
nie mają znaczeni
 Ale ja bez Ciebie
 długo nie wytrzymam.
Kocham cię skarbie <3


Aleks.G 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz