wtorek, 18 września 2012

I....

I nie ważne jak bardzo będziesz się zapierać i mówić , że już nie pamiętasz. Zawsze jakaś cząstka Ciebie będzie wspominać , marzyć i tęsknić./ O


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz