sobota, 15 września 2012

Wróciłam! ^^

Hej , bardzo was przepraszam że tak długo nie wchodziłam. Po prostu miałam mniej czasu i pomysłów. Postanowiłam że będę dodawać również  zdjęcia zrobione przeze mnie :) Osoby z GoSuperModel , które wchodzą na mojego Blog-a będą również zobaczyć moje profile, które będzie można zamówić. :] Szczegóły będą pod profilami. Będę starać się również pisać opowiadania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz