sobota, 15 września 2012

Coś nowego. :)

Ostatnio znalazłam tą piosenkę , o koło 2 tyg. temu. Jest śliczna i wzruszająca. Nie którzy po prostu nie lubią tego typu piosenek, ale ja akurat lubię.  Zapraszam.! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz