środa, 19 września 2012

Boskie ♥

- Jak brzmi Twój głos kiedy mówisz o czymś, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie?

- Proste. Posłuchaj tylko jak wypowiadam twoje imię...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz