czwartek, 20 września 2012

Mimo...

Mimo świadomości , że tak naprawdę  nigdy tego nie przeczytasz, znów chcę Ci coś powiedzieć. Coś , czego nie byłam w stanie powiedzieć nigdy wcześniej, może przez strach , może przez niechęć. Co takiego? Tęsknie. Nie. Spokojnie. Dobrze wiem , że powtarzałam to setki razy, a teraz mam powiedzieć coś nowego. Nie tęsknie za tobą. Dziwne , nie? Jeszcze jakiś czas temu nie umiałabym nawet o tym pomyśleć, a dziś , z pełnym przekonaniem, że tak jest wiem, że mogę szczerze powiedzieć, że tęsknie, ale nie za Tobą. Tęsknie za chwilami, w których oddychanie było mniej ważne niż bliskość. Za momentami, w których wiedziałam, że mam obok siebie osobę, na którą mogę liczyć bez względu na każde zachwianie  życia, które dzieliliśmy na pół. Tęsknie za tym światem, o którym nie umiałam powiedzieć , że jest mój, bo to słowo nawet nie istniało w słowniku. Ale spokojnie , nicmi nie jest. Po prostu tęsknie , tylko już nie tak jak kiedyś.. .




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz