sobota, 21 lipca 2012

Remember...

Jeśli na czymś ci zależy, 
to walcz do ostatniej chwili...
Lepiej ponieść porażkę
wiedząc że zrobiłeś co mogłeś ,
niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz