Tyle razem przeżyliśmy , tyle płakaliśmy. Ale nie jesteśmy jak przyjaciółki ... Tylko jak siostry kochające się i nigdy nie opuszczające. Zaczęło się między nami psuć. Lecz mam nadzieje że to przetrwa wieki. Było tyle kłutni , ale nigdy się nie poddawałyśmy... Zawszę chcieliśmy swojego dobra. ;) Zawsze dobra rada była powiedziana. Zawsze wsparcie. Nie pozwolę żeby teraz wszystko upadło... Kocham cię rozumiesz.!
By Aleks for Natala...
ja cb tez kocham :*
OdpowiedzUsuń