wtorek, 17 lipca 2012

True Story...

Dziewczyno nie użalaj się nad sobą tylko dla tego że zostawił cię chłopak. Jemu to zwisa, czy zamartwiasz się czy też nie. Nie płacz, przy wszystkich , nie opowiadaj jak ci źle, bo tylko dajesz mu satysfakcję. Czuje się tym jebanym draniem. Uzyskał cel, rozkochanie i zerwanie. Pomagasz mu w tej misji, zamiast pokazać, że ty też się męczyłaś w tym wszystkim, że też miałaś tego dość , ale brakowało ci pretekstu i odwagi by to zakończyć. Tym zachowaniem , dostał by w dupe...



xoxo Aleks.;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz