Wiem że kłucimy się o wiele rzeczy , wiem że nie raz mamy chwile załamania... Ale kochamy się tak? Ja przepraszam za to co powiedziałam , ale tęsknie i chcę pogadać! A ciągle cię nie ma...:< Przepraszam na wszytko , za wszystkie błędy , za słowa których powinno nie być i za nie stosowne sytacje. Może nie jesteśmy idealną parą. Ale się kochamy.! I chyba nic tego nie może zniszczyć. Prawda...?
KOCHAM!!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz