wtorek, 17 lipca 2012

For you...♥



On wie o kogo chodzi...

Wiem że kłucimy się o wiele rzeczy , wiem że nie raz mamy chwile załamania... Ale kochamy się tak? Ja przepraszam za to co powiedziałam , ale tęsknie i chcę pogadać! A ciągle cię nie ma...:<  Przepraszam na wszytko , za wszystkie błędy , za słowa których powinno nie być i za nie stosowne sytacje. Może nie jesteśmy idealną parą. Ale się kochamy.! I chyba nic tego nie może zniszczyć. Prawda...?


KOCHAM!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz