sobota, 21 lipca 2012

Dla Natusii ;**

Najlepszą przyjaciółką
 można nazwać każdego ,
 a siostrą tylko ciebie ;*


1 komentarz:

  1. Ciebie Nie Da Się Opisać Może Jedynie W Tych Słowach : Słodka, Śmieszna a Na Dodatek Taka Super :*************
    PS wiem ze to nie ma nic z tym wspólnego >.<

    OdpowiedzUsuń