Strony
Strona główna
Troszkę zimy ;)
Wierszyki
Przyjaciel czy...?
Tajemnicza bransoletka....
Cuś od Pauli ;*
Ostatni rok...
To moje! >:D
sru.ogg
sobota, 15 września 2012
Holiday *.*
O to 3 zdjęcia z tego rocznych wakacji w Egipcie. :)
2 komentarze:
Ms. Hathaway
16 września 2012 13:27
też chciałam do egiptu, ale rodzice wybrali Włochy
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
wh4tth3
17 września 2012 10:32
Oj tam , też ładnie :>
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
też chciałam do egiptu, ale rodzice wybrali Włochy
OdpowiedzUsuńOj tam , też ładnie :>
OdpowiedzUsuń