Strony
Strona główna
Troszkę zimy ;)
Wierszyki
Przyjaciel czy...?
Tajemnicza bransoletka....
Cuś od Pauli ;*
Ostatni rok...
To moje! >:D
sru.ogg
poniedziałek, 17 września 2012
Jak tam? :)
Wróciliście już ze szkoły ? Bo ja tak , ale jestem wykączona. :/ A pomysleć że 2 tyg. temu były jeszcze wakacje ;'(
A jak tam u was z lekcjami?
Komentować i opowiadać ^.^
2 komentarze:
Lubiś ^.^
17 września 2012 07:16
Jestem Połamana ! xd a o innych lekcajch szkoda gadać xd
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
wh4tth3
17 września 2012 10:31
Dosłownie ;D
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Jestem Połamana ! xd a o innych lekcajch szkoda gadać xd
OdpowiedzUsuńDosłownie ;D
OdpowiedzUsuń