Hej . Jestem zwykłą dziewczyną , która ma 12 lat , brązowe włosy i zielone oczy. Kocham taniec ( Hip-Hop) I muzykę. Przy tym mogę odpocząć od świata. Gdy inni stali w kolejce po wygląd , ja stałam w tej po poczucie humoru ^^ Mam trudny charakter. Jestem pomocna i miła, lecz złośliwa i zarozumiała. Zawsze stawiam na swoim. Wysłucham każdego , choć nie zawsze mnie to interesuje. Kocham zwierzęta <33 Najbardziej psy ^_^
NIgdy nie zawiodłam na przyjaciołach , na tych którymi są przyjaciółmi. Kocham ich ^^
Pozdrawiam :
-Natalkę ;***
-Martynę ;**
-I miśka :**
:)
OdpowiedzUsuńkc <3333 z ta zlosliwa sie nie zgadzam -_-
OdpowiedzUsuń