wtorek, 17 lipca 2012

BFF ♥

Najlepsze przyjaciółki na zawsze...  


Tyle razem przeżyliśmy , tyle płakaliśmy. Ale nie jesteśmy jak przyjaciółki ... Tylko jak siostry kochające się i nigdy nie opuszczające. Zaczęło się między nami psuć. Lecz mam nadzieje że to przetrwa wieki. Było tyle kłutni , ale nigdy się nie poddawałyśmy... Zawszę chcieliśmy swojego dobra. ;) Zawsze dobra rada była powiedziana. Zawsze wsparcie. Nie pozwolę żeby teraz wszystko upadło... Kocham cię rozumiesz.! 




By Aleks for Natala... 

1 komentarz: