poniedziałek, 17 września 2012

A może...? :3

Siemanko.! Mam taki pomysł na sprawdzenie bloga ^.^ Więc, wszyscy co na niego wejdą niech dodadzą kom. pod tym postem i zobaczymy ile osób jest również zaangażowane w niego. :) Spośród osób które dodadzą komentarz , wybiorę 1 osobę która będzie mogła według własnego pomysłu utworzyć własny post. :) I jeżeli będzie chciała jej zdjęcie ukaże się na blogu.Ale, oczywiście jest haczyk xd  Musi być co najmniej 20 komentarzy ^_^ To chyba nic trudnego , jak odwiedziło go dzisiaj  ponad 70 osób ;) Więc.? Kto chętny? Komentować.! I oczywiście namawiać znajomych na wchodzenie na bloga i również komentowanie! / O ;*




I konkurs trwa przez 3 dni.! (18.09-25.09(wtorek-wtorek)

6 komentarzy: