I konkurs trwa przez 3 dni.! (18.09-25.09(wtorek-wtorek)
To moje! >:Dsru.ogg
poniedziałek, 17 września 2012
A może...? :3
Siemanko.! Mam taki pomysł na sprawdzenie bloga ^.^ Więc, wszyscy co na niego wejdą niech dodadzą kom. pod tym postem i zobaczymy ile osób jest również zaangażowane w niego. :) Spośród osób które dodadzą komentarz , wybiorę 1 osobę która będzie mogła według własnego pomysłu utworzyć własny post. :) I jeżeli będzie chciała jej zdjęcie ukaże się na blogu.Ale, oczywiście jest haczyk xd Musi być co najmniej 20 komentarzy ^_^ To chyba nic trudnego , jak odwiedziło go dzisiaj ponad 70 osób ;) Więc.? Kto chętny? Komentować.! I oczywiście namawiać znajomych na wchodzenie na bloga i również komentowanie! / O ;*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Huehue :D
OdpowiedzUsuńJej.! Mamy pierwszy.! Teraz już z górki, nie?!
OdpowiedzUsuńByłam , z gsm jestem :) Ok, blog ;p
OdpowiedzUsuńFaajny :)
OdpowiedzUsuńO to ci codziiło ? xD
Heh :3
OdpowiedzUsuńAhh.. ten bloog megaa . uwielbiam .. bla bla bla . cudo . >:D >:D >:D
OdpowiedzUsuń