piątek, 18 stycznia 2013

Po raz kolejny!

*
*
*

Chciałabym po raz kolejny przypomnieć, że kolejne opowiadanie będzie dodane, gdy pod ostatnim opowiadaniem będzie co najmniej 5 komentarzy.

I zapraszam do głosowania w ankiecie!


Dla mnie komentarz to bardzo dużo, a dla was tylko wpisanie chociaż jednego słowa. Więc proszę, zostaw po sobie komentarz.
*
*
*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz