Strony
Strona główna
Troszkę zimy ;)
Wierszyki
Przyjaciel czy...?
Tajemnicza bransoletka....
Cuś od Pauli ;*
Ostatni rok...
To moje! >:D
sru.ogg
czwartek, 10 stycznia 2013
Chciałabym ogłosić iż jutro idę omawiać z Paulą sprawę z Obrazkami do Opowiadań *.*
Zgodziła się narysować do I, II i do II, które jest w trakcie ^^
Chcecie, czy nie? *.*
2 komentarze:
sheya
12 stycznia 2013 10:53
Chciemyyy *.*
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Anonimowy
19 stycznia 2013 09:27
Chczemy *-*
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Chciemyyy *.*
OdpowiedzUsuńChczemy *-*
OdpowiedzUsuń