wtorek, 8 stycznia 2013

Zapowiedź...

Witam!

Szykuje się następne opowiadanie, a raczej jeszcze szykuje się w mojej głowie ;/
Nie dam rady, żeby znalazło się ono do soboty. Mam dużo sprawdzianów i pokazów w tym tygodniu. Przepraszam ;c

To będzie opowiadanie dla osób, lubiących wspomnienia, lubiących dramatyczne sceny. :)
Mogę tylko zdradzić, że będzie działo się to w szpitalu w ciągu kilku minut. Będą poruszane emocje i wspomnienia.
Mam nadzieje, że czekacie z niecierpliwością ^^



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz