wtorek, 15 stycznia 2013

Wynagrodzę! ^^

Hej, chciałabym was bardzo, bardzo przeprosić za opóźnienia z opowiadaniami ;c
Ale jakoś nie znajduję czasu.
Za to chcę to wynagrodzić rysunkami ;3
Moimi :)



1 komentarz:

  1. Siedzę przed tobą na polskim, a nawet nie wiedziałam, że tak ślicznie rysujesz! Sweeeeet... szczególnie ten u góry mi się podoba. Super bloog, bd wchodziła! Pozdrowienia...chyba nie muszę się podpisywać?

    OdpowiedzUsuń