Strony
Strona główna
Troszkę zimy ;)
Wierszyki
Przyjaciel czy...?
Tajemnicza bransoletka....
Cuś od Pauli ;*
Ostatni rok...
To moje! >:D
sru.ogg
wtorek, 22 stycznia 2013
Końcówka ferii ;c
Hej Misiaki!
Korzystacie z ostatnich dni ferii, ten kto ma teraz? ;c
Ja staram się na maxa , ale ja chcę więcej ;c
1 komentarz:
Anonimowy
27 stycznia 2013 05:48
Ja jeszcze nie mam;( Moje województwo kończy okres ferii.I mam ostatnia;(
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja jeszcze nie mam;( Moje województwo kończy okres ferii.I mam ostatnia;(
OdpowiedzUsuń