wtorek, 22 stycznia 2013

Końcówka ferii ;c


Hej Misiaki! 
Korzystacie z ostatnich dni ferii, ten kto ma teraz? ;c

Ja staram się na maxa , ale ja chcę więcej ;c

1 komentarz:

  1. Ja jeszcze nie mam;( Moje województwo kończy okres ferii.I mam ostatnia;(

    OdpowiedzUsuń