Opowiadanie już jest! Zakładka : Ostatni rok
Chodzi o to, że miało byś o czymś całkiem innym, ale wieczorem wyobrażałam sobie różne rzeczy i wpadłam na tą historie. Mam nadzieje, że wam się spodoba i nauczycie się czegoś ;p
"Jeżeli ci zależy, zrób pierwszy krok. Nie ma czasu na odwagę, wszystko dzieje się tu i teraz. Śpiesz się , bo może być za późno."
~Alekx
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz