piątek, 18 stycznia 2013

Cuś innego ;pp

Hejcześćsiemajoł! ;33

Opowiadanie już jest! Zakładka : Ostatni rok

Chodzi o to, że miało byś o czymś całkiem innym, ale wieczorem wyobrażałam sobie różne rzeczy i wpadłam na tą historie. Mam nadzieje, że wam się spodoba i nauczycie się czegoś ;p

"Jeżeli ci zależy, zrób pierwszy krok. Nie ma czasu na odwagę, wszystko dzieje się tu i teraz. Śpiesz się , bo może być za późno."
~Alekx 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz