Hejcio ! ^^
Nie wiem jak wy, ale ja mam ochotę na taki nudny wieczorek.
Taki z jakimś fajnym filmem pod kocykiem z kakałkiem w ręku i z myślami i marzeniami.
Patrzeć jak delikatnie spada śnieg, jak biały puch.
Muszę poczekać do piątku, bo jak na razie u mnie brak śniegu :/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz