Jak tam , nie śpicie? ;oo
Odświeżam co parę sekund i liczba osób odwiedzający cały czas wzrasta !
Nie wiem ile jest już teraz, ale przed chwileczką było was już 200!
Myślę, że to dzięki tym rysunkom Pauli *.*
Tak , czy nie? ;oo
Piszcie w kom. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz