sobota, 5 stycznia 2013

Mam prośbę !

Hej Misiaki ♥

Mam do was ogromną prośbę. Chodzi o to, że jak przeczytaliście któreś z opowiadań, lub cokolwiek tu zrobiliście zostawcie komentarz! Dla was to nic wielkiego, a dla mnie tak.  

Spójrzcie →
Znajduje się tam ankieta dotycząca opowiadań.
Byłeś tu? Czytałeś? To przynajmniej zagłosuj! :)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz