piątek, 4 stycznia 2013

Widziałaś już?

Hej Misiaki!
Widzieliście już nową zakładkę?
Nie? To spójrz na górę! 
Jest tam moje opowiadanie, które nawet gdy czytam 1000 razy, to dalej się wzruszam! ;o
Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz