niedziela, 6 stycznia 2013

Pamiętajcie!

Dobry wieczór ♥

Chciałabym wam tylko przypomnieć, że następne opowiadanie zostanie wydane gdy pod opowiadaniem będzie co najmniej 5 komentarzy. Więc jak jeszcze nie skomentowałaś/eś , to na co czekasz? :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz