czwartek, 10 stycznia 2013

Chciałabym ogłosić iż jutro idę omawiać z Paulą sprawę z Obrazkami do Opowiadań *.*

Zgodziła się narysować do I, II i do II, które jest w trakcie ^^

Chcecie, czy nie? *.*

2 komentarze: